התייעצות לפתיחת תיק גירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • בר

נשלח ע"יבר 03:28, 21 באפריל 2012

שלום אני נשואה 25 שנה. בעלי טוען שייתן לי גט רק אם אצא מהביית. שאלתי במידה ואצא מהביית לפני גט הוא יוכל לאמר שאני אישה מורדת? ואז לא אקבל את חלקי ברכוש שצברנו? איפה כדאי לפתוח תיק גירושין? בבית משפט לעיניני משפחה או בבית הדין הרבני? חוץ מדירה אין לנו רכוש. הילדים שלנו גדולים. לבעלי יש תיק איחוד בהוצאה לפועל שאלתי היא האם אם נמכור את הביית אז לבית המשפט יש את הזכות לקחת את החוב של בעלי בתיק האיחוד? החובות האלה הם מעסק שהיה לו לפני המון שנים. במידה וכן ייגבו את החוב. זה יצא גם מחלקי בדירה? תודה.

השב
  • 21:38, 29 באפריל 2012

שלום בר.אין מקום שאת תצאי מהבית ועדיף שכל העינינים יוסדרו ולאחר מכן יוחלט מי יוצא מהבית עד למכירתו. תיק גירושין תמיד פותחים בבית הדין הרבני . אני ממליץ שאת הנושא ברכושו , מזונות הילדים ומשמורת הילדים תפתחי בבית המשפט לעינייני משפחה. בקשר לחובות אם בעלך יוכיח שהם נלקחו לצרכים משותפים את תצטרכי לשאת בהם במחצית.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין