גירושין איך מתחילים? - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • ליאת

  נשלח ע"יליאת 12:33, 25 באפריל 2012

  אני נשואה כ-6 שנים ויש לי ילד בן 3 בעלי לצערי אדם לא אמין, לא עוזר עם הילד אקצר ואומר שאני אמא חד הורית בסטטוס נשואה. ניסיתי ודיברתי איתו מס' רב פעמים שנלך לטיפול זוגי וכו' הוא לדבריו רוצה להתגרש (תפסתי אותו כמה פעמים מנהל קשרים עם נשים אינני יודעת האם קרה משהו מעבר לקשר טלפוני והמפגשים אבל הקשרים נעשו גם עם השכנות בסביבת המגורים) לדבריו תמיד יהיה כזה ושהוא איננו רוצה אותי ומעדיף להיות עם נשים אחרות... עד היום לא הלך והגיש בקשה לגירושין יש לי תחושה שמשהוא רע מנחה אותו והוא מנסה בכל דרך שהגירושין יבואו ממני ולכן כ"כ רע אלי מילולית ופוגע באופן שותף ומחפש נשים אחרות. השאלה שלי היא כזו מה עלי לעשות? איך להגיש בקשה לגירושין ולעשות את זה חכם, כי נראה לי שהוא מבשל משהו פעם נחמד ופעם לא? אני לא רוצה לפגוע בילד ולכן עד עכשיו ניסיתי לשמור על משפחה נורמטיבית מה שלא צלח בעקבות בעלי ומעשיו. אני עוברת המון ריצות עם הילד לרופאים ועיכוב התפתחותי ולא רוצה לגרום לא נזק כי הרי הוא כ"כ רוצה את אבא שלו בתמונה ובסביבתו. עיזרו לי בבקשה לא יודעת למי לפנות. ליאת

  השב
 • 21:53, 29 באפריל 2012

  שלום ליאת. אם בעלך לא רוצה אותך כפי שאת מתארת והוא לא מעונין ללכת לטיפול זוגי הדרך היחידה היא להגיש תביעה לשלום בית לבית הדין הרבני ולחילופין גירושין ואם גם צעד זה לא יעזור לא יהיה מנוס עם כל הצער שבדבר ללכת להליך גירושין.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין