מזונות - ילד בן שנתיים - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • אוהד אוחיון

נשלח ע"יאוהד אוחיון 23:33, 18 במאי 2012

שלום רב ותודה על העזרה. אני עומד להתגרש מאשתי ואנחנו בשלב מאוד מוקדם של התהליך. יש לנו ילד בן שנתיים שרשום לגן פרטי. אנחנו משכירים דירה ביחד (עדיין) בכ4000 ש"ח לחודש. אני מרוויח 18,000 נטו בחודש ואשתי מרוויחה כמעט 8000. כמה מזונות ילדים אני אצטרך לשם במקרה כזה ? האם המזונות המינימליים + מדור + מחצית מהשכר של הגן זה החשבון הנכון לעשות ? אשתי כבר איימה עלי שהיא תיקח לי יותר מחצי ממה שאני מרוויח ולפי מה שאני קורא כאן זה רחוק מהמציאות. בנוסף , מה זה בדיוק מזונות אישה האם אני מחוייב למזונות אלו לאחר הגירושין ? תודה רבה.

השב
  • 06:51, 21 במאי 2012

שלום אוהד. מזונות אישה נפסקים לאישה שלא עובדת עד לסידור הגט שכן לאחר הגט אין מזונות אישה. לגבי מזונות ילדים אכן זה החישוב הנכון כפי שעשית עם תוספת של 300 שח לערך מאחר ומשכורתם היא מעל הממוצע.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין