גירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 11:25, 3 ביולי 2012

שלום רב! בת 42 ובעלי בן 45. לנו שני ילדים משותפים בני 8 ו- 9 וחצי. בעלי בעל מוסר עבודה גבוה מפרנס אך קשה מאוד בדעותיו ויש בינינו המון חילוקי דעות. במהלך כל השנים היינו רבים בלי סוף הוא היה נוסע לבית אמו ונשאר שם כשבוע. בשנים האחרונות המריבות החריפו פשוט כל היום רבים והוא מבחינתו עושה חרם לא מדבר איתי ולא עם הילדים. (הילדים מתוסכלים כי אביהם אמנם פיסית נמצא בבית אך לא מדבר עמם מילה).אין ברשותנו כמעט רכוש כי טרם קנינו דירה (בעלי כל השנים לא רצה).בקיצור כל הנטל נופל עליי אני גם אמא וגם אבא אני עובדת חצי משרה ולדעתי אין טעם להמשיך כך. לאן עליי לפנות שכן איני מעוניינת לבזבז הרבה כסף שאין לי למעשה. אודה לתשובתך למי עליי להגיש תביעת גרושין. (פרט נוסף בעלי אינו מוכן ללכת ביחד ליעוץ זוגי).

השב
  • 06:29, 10 ביולי 2012

שלום שרית. את צריכה להגיש תביעה לגירושין לבית הדין הרבני ובמסגרת התביעה לפרט את כל העובדות והסיבות שבגללםצאת חפצה להתגרש.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין