התחלת הליכי גירוישין...מבוי סתום - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • שרון

נשלח ע"ישרון 08:22, 15 ביולי 2012

בוקר שטוב, אני ובעלי הלכנו לפגישת ייעוץ לגירושין, יש לנו ילד בן חמש ותינוק בן 10 חודשים,אנחנו גרים בבית שהוא רכש מלפני הנישואין, (רובו היה משכנתא) הילדים לומדים במסגרות ברמת חינוך גבוהה (הקטן אצל מטפלת) העוד' הציע לו לשלם 5,500 מזונות בשנה הראשונה עד שהילד הגדול יגיע לכיתה אלף, ולאחר שנה 4,500 , ושאני ישאר בדירה עד שהילד הקטן יגיע לגיל 18,ואני מוותרת לו על המשכנתא שנצברה לי מיום הנישואין ועל כל הזכויות הפנסיוניות ממנו, עשינו חישובים והוא מתווכח איתי שזה המון ולא מוכן לשלם יותר מ 4,000, אבקש לדעת כמה מזונות יקבע לי בית משפט? והאם כדאי לי לצאת מהבית עם הילדים? (בעלי משתכר ב 11,000 ש"ח נטו ויש לו עבודה טובה במשרד הביטחון כולל עליה תמידית ברמת חיים שלו, כמו כן משפחתו עמידה ולא יקרה מצב שהוא יהיה חסר כל)

השב
  • 07:08, 18 ביולי 2012

שלום שרון. התנאים שמציע בעלך מקפחים שכן בנסיבות שתארת בכל מקרה בית המשפט יפסוק דמי מזונות כ- 5000 שח לחודש.

תגובה
  • 12:48, 22 ביולי 2012

תודה על תשובתך, מדבריך אני מבינה שבית המשפט יפסוק לפחות 5000 ש"ח בנוסף שגם אקבל את זכוייותי הפנסיוניות וערך המשכנתא מיום נישואינו,אבל אבקש את התייחסותך האם כדאי להישאר בביתו שרכש לפני נישואינו עד שהילדים יגיעו לגיל 18 ובכל זאת לדרוש את זכויותיי הפנסיוניות וערך המשכנתא מיום נישואינו או שפשוט לעזוב (אני רוצה להישאר בגלל שזה הכי עדיף לילדים, אשמח לתשובתך שוב.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

053-9374431 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין