בגידות וכתובה+ פתיחת תיק - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • לילי

נשלח ע"ילילי 08:19, 19 בספטמבר 2012

שלום, בעלי ואני נשואים 5 שנים, כשהייתי בחודש השביעי בהריון השני , בעלי התחיל לבגוד בי עם אשה נשואה. בהמשך בגד בי עם אישה נוספת שכרגע הוא מתגורר אצלה לאחר שעזב אותי ואת הילדים. את כל הבגידות גיליתי ביחד הרבה אחרי שעזב את הבית. ברצוני להתגרש ולתבוע כתובה. יש לי הוכחות בגידה ווגם שיחה בפייסבוק של האשה השנייה של בעלי שטוענת שהיא בהריון מימנו. אין לי כסף לעו״ד ויודעת שמגיע לי מהמדינה, אבל זה לוח זמן ואני בלחץ לגבי פתיחת תיק. האם אני צריכה לפתוח ואיפה? ואולי הוא יקדים אותי? יש לו כבר יועצים מנוסים ואני מבולבלת ולא יודעת לאן לפנות.

השב
  • 19:47, 21 בספטמבר 2012

הי לילי. את יכולה להגיש באופן עצמאי תביעה לגירושין בבית הדין הרבני ולכתוב בתביעה את כל העובדות כגון: הבגידות של בעלך ובמסגרת התביעה לגירושין עלייך לדרוש גם את סכום הכתובה.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין