התחלת גירושים - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • רחלי

  נשלח ע"ירחלי 10:14, 29 באוקטובר 2012

  התחלתי לקרוא פה קצת ואני נורא מבולבלת בן הרבני,האזרחי או לגשת לעו"ד ומה אני אמורה לעשות להתחיל. אני נשואה כ 15 שנה + 2 (קטינים),בית רשום על שנינו,רכב לכל אחד מאיתו-רשום על שמו.אני עובדת חצי משרה בגלל הילדים הוא עמצאי חשבונות בנק לא משותפים (הסיבה עקב היותו עצמאי)כל אחד ממן את עצמו והוא ממן יותר(בגלל גובה השכר שלו לעומת שלי)(חשוב לציין שלעבוד חצי משרה היה פיתרון של חיסכון כי אם היינו שולחים את הילדים למסגרות היינו משלמים למעשה יותר בכל המובנים).כמו כן יש לו נכס מושכר(נכס עסקי לא למגורים) על שמו בלבד איך אני מתחילה?. הוא אומר שזה בסדר הסכם גירושין כמובן שהוא יכול להתהפף תוך שנייה אן הוא יראה את נוסח ההסכם-שעדיין אין. תודה

  השב
 • 00:28, 3 בנובמבר 2012

  שלום רחלי. את צריכה להגיש תביעה למזונות, תביעה רכושית, תביעה למשמורת לבית המשפט לענייני משפחה וזאת לפני שבעלך פותח תיקים לפנייך בבית הדין הרבני שכן יש חשיבות למי שפותח ראשון את התיק. את צריכה לקבל יעוץ משפטי מקיף את מוזמנת ליצור עימי קשר.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין