שינוי פסיקה - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • עירית

  נשלח ע"יעירית 19:24, 7 בנובמבר 2012

  לפני כשבע שנים לבקשת האב החליט בית המשפט על משמורת משותפת. מאז חלו שינויי גם אצל האב וגם אצל האם. האם הקימה משפחה חדשה דבר שאיפשר להעניק לנכדי אייכות חיים ולחוות חיי משפחה. הילדים רשומים לחוגים, לתאטרון, למוזיאונים. חייהם שודרגו ללא צל של ספק. מנגד האב שעבר לגור בדירה קטנה עם הוריו (לילדים אין פינה משלהם, ואני בטוחה שהיום במצבו לא היה מקבל משמורת משותפת) האב מתעקש לקחת את הילדים בימים בלתי קבועים ולפי צרכיו , לא מאפשר לילדים להשתתף בחוגים ובכל פעילות מרחיבת אופקים , לא מאפשר לילדים לפתח חברויות ומסית את ילדיו נגד אמם.אגב האב לא נדרש להשתתף בעלויות הפעילויות השונות. שאלתי האם יש מה לעשות בנושא. ומה ניתן לעשות שאין יכולת כלכלית לשלם לעו"ד תודה תודה

  השב
 • 11:23, 10 בנובמבר 2012

  שלום עירית. יש צורך להגיש לבית המשפט תביעה לביטול המשמורת המשותפת לפני שיהיה מאוחר וזאת מאחר והילדים נפגעים באופן יומיומי ונגרם להם נזק. אם אין אפשרות לממן שירותיו של עורך דין פרטי אז ניתן לפנות ללשכה לסיוע משפטי לשם בדיקת זכאות לקבלת סיוע משפטי חינם.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין