מקום שיפוט בערעור - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • פרח

  נשלח ע"יפרח 15:01, 26 בנובמבר 2012

  שאלה בבקשה מכבודך אני נמצא בהלכי גירושין קשים ושאלתי בבקשה מאז תחילת התהליכים ב 18 לספטמבר 2011 ועד היום השופטת בבית משפט לענייני משפחה לא פסקה מזונות אישה מכוון שלא מצאה לנכון לתת לכן ביום ה30 לאוקטובר 2012 שלח העו"ד של זוגתי ערעור למחוזי וביקש לדון בנושא וערער על החלטת השופטת בתאריך 8 לנובמבר כאשר היה דיון שנושא רכוש ביקש מאותו שופטת בבית המשפט לענייני משפחה שעליה ערער לדון במזונות אישה תוך כדי שהוא הסתיר מימנה את עניין הערעור השופטת פסקה בתאריך 25 לנובמבר 2012 מזונות בסך 2000 ₪ השאלה שלי בבקשה : האם מותר היה לדון בנושא מזונות אישה כאשר מוגשת בקשת ערעור למחוזי ? האם מותר לדון באתו נושא בשני בתי משפט ? האם לאור העובדה שעו"ד הסתיר מידע זה מהשופטת יכול לפסול החלטה זאת ? האם יש לי מקום לערער בנושא ?

  השב
 • 23:51, 29 בנובמבר 2012

  שלום. העובדה שהוגשנערעור לא מונע מבית המשפט לענייני משפחה לשקול שנית את הבקשה ולפסוק מזונות לאישה.אם השופטת בבית המשפט לענייני משפחה פסקה מזונות זמניים בית המשפט המחוזי לא ידון בערעור. העובדה שעורך הדין הסתיר את העובדה שערער מהשופטת לא יכולה לפסול את ההחלטה.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין