• 7 בדצמבר 2012

  הסתה מצד הגרוש ומשפחתו.

  שלום רב,

  אני גרושה קצת יותר משלוש שנים ומגדלת את שלושת ילדינו המשותפים.
  כיום אני חיה עם בן זוגי אותו הכרתי קצת לאחר גירושיי וילדיי. יש לציין שהיחסים בניהם מעולים.
  כשהתגרשנו, בעלי לשעבר יצא בהצהרות והבטחות שישנה את התנהגותו ואת אורח החיים והיה מוכן ללכת לייעוץ (שבעבר סירב בכל תוקף)בקיצור היה מוכן להכל העיקר שאחזור אליו. ברגע שהבין שזה לא עומד לקרות הפך עויין עד איבוד פורפורציות.
  הזמן לא עשה את שלו.. והיות ומעבר לבעיות תשלומים (לא מתחלק איתי בכל ההוצאות שהוסכם עליהם בהסכם הגירושין)הוא גם מסית את הילדים, מדבר עליי סרה באזניהם ללא הרף. אם הם מבקשים שיפסיק הוא מאשים אותם שהם משתפים איתי פעולה וכועס עליהם. לאחרונה נודע לי מביתי שגם אחיו של אביהם כשם פוגשים בו בשבת אצל הסבתא קורא להם ומספר להם שהוא יודע מדוע התגרשנו (משום שתקופה ארוכה קודם לגירושין יצאתי עם בן זוגי הנוכחי ובגלל זה "זרקתי" את אבא שלהם. כשביתי התקוממה שהיא יודעת שזה לא נכון ושיפסיק, המשיך בשכנועים ובטענות "שהוא יודע דבר".
  אינני חוששת לביתי הבכורה, אך בני הקטן יכול בנקל להיות מוסת ומוטרד ממידע מרושע וכוזב שכזה. איך מתגוננים מפני זה?
  תודה מראש.

  7 בדצמבר 2012
 • 8 בדצמבר 2012

  הסתה מצד הגרוש ומשפחתו.

  שלום גלית. סלולה בפנייך הדרך לפנות לבית המשפט לענייני משפחה בתביעה לצמצום הסדרי הראייה בין הגרוש לבין הילדים או לחילופין להגיש כנגד הגרוש בקשה על פי פקודת בזיון בית המשפט שבמסגרתה הינך אמורה לטעון כי הגרוש מפר את ההסכמות ביניכם (אם ישנם כאלה ) לא להסית את הקטינים האחד כנגד משנהו.

  8 בדצמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?