הגרושה לא מסכימה לילד לצאת לחופשה עם אביו באילת - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • יוסי.ב

  נשלח ע"ייוסי.ב 19:05, 23 באפריל 2013

  שלום רב אני גרוש מזה 7 שנים ,מאז שהבן שלי בן שנה . הסדרי הראיה אומרים : שבוע ראשון הוא איתי יומיים (ראשון ורביעי ) שבוע שני 4 ימים (ראשון,רביעי ,שישי,שבת ) מאז שהוא בן שנה אני לוקח אותו מהמוסד החינוכי ומחזיר אותו למוסד החינוכי ..ואומר ישן אצלי ,אוכל ,מתלבש, יש לו חדר משלו , וכו...... מצד האם אין גמישות בימים בכלל , אני לא מבקש להחסיר אלא להוסיף. לדוגמא הודעתי להם שאני רוצה לרדת עם הילד לאילת (הודעה של חודש מראש ) , היא לא מוכנה כי זה ייצא על אחד הימים שלה ...(תמיד זה יצא על אחד הימים שלה ) רציצי לקחת אותו לצפון לחופשה חמשוש , אבל חמישי זה ימים שלה ... רוצה לקחת לאילת ראשון עד חמישי , אי אפשר כי שני שלישי זה ימים שלה... מה עושים ? היא מבחינתה לא מוכנה בשום פנים ואופן למסור את הילד לחופשה באילת או בכל מקום אחר ,מבחינתה שאקח אותו רק בחופש הגדול שאנחנו מתחלקים שבוע שבוע ... גם אם הילד רוצה ומתחנן היא לא מוכנה , גם אם במהלך השבוע הוא מבקש להיות עם אבא עוד יום היא לא מוכנה... נוצר מצב שאני לא יכול לצאת לחופשות עם הילד כלל ,אלא פעם אחת בחופש הגדול ..שכל עם ישראל נמצא בכל המלונות ... יום הולדת של אחי יצאה ביום שהוא לא שלי , גם לא הסכימה שיבוא ... מבחינתה יש חוזה וימים שלה זה ימים שלה וימים שלי .זה ימים שלי .. מה עושים? יש דרך להכריח אותה לשחרר את הילד לחופשה באילת בזמן התראה סביר (חודש מראש הודעתי לה )

  השב
 • 06:05, 12 במאי 2013

  שלום יוסי. אתה צריך להגיש תביעה לבית המשפט לענייני משפחה להרחבת הסדרי הראייה גם למחצית החופשות ואז תוכל לקחת את בינך לחופש ארוך שכן במתכונת של ההסכם שערכת לא ניתן להכריח את גרושתך לכן עליך להסדיר זאת אחת ולתמיד.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין