• בנימינה

  נשלח ע"יבנימינה 19:29, 12 במאי 2013

  שלום,אנו פרודים כשנה יש לנו ילד אחד בן 11, הגשתי תביעות לבית משפט לעינייני משפחה למזונות והסדרי ראיה בתביעה אחת כתוב שאני רציתי לסיים את קשר הנישואין ובתביעה שניה שבני הזוג נפרדו בהסכמה. כשהייתי אצל העו"ד היא שאלה אותי האם נפרדנו בהסכמה אז אמרתי לה שכן. ועכשיו אמרו לי שעשיתי טעות כיוון שלפני שנפרדנו אני רציתי ללכת לייעוץ זוגי ובעלי לא רצה . ולא יכולתי להכריח אותו אז הסכמתי להפרד והוא עזב את הבית. אני הייתי רוצה לדרוש את הכתובה ע"ס 100000 ש"ח (אין לי כספים וזה יכול לעזור לי הרבה) השאלה אם זה שעו"ד כתבה בתביעות שאני רציתי לסיים את הנישואין ובתביעה השנייה שבני הזוג נפרדו בהסכמה פגע בזכות שלי לבקש כתובה כי אולי יכולים להגיד לי הנה כתוב כאן שאת רצית לסיים את הנישואין ושבני הזוג נפרדו בהסכמה . בבקשה תעזור לי ואל תשלח אותי לשאול עו"ד אני רוצה לדעת אם יש מה לעשות על מנת לזכות בכתובה. תודה

  השב
 • 00:40, 29 במאי 2013

  שלום. את יכולה להגיש תביעה בגין הכתובה שלך גם אם כתבת שאת רצית להתגרש אם הסיבה שרצית להתגרש היא סיבה מוצדקת.

  תגובה
 • 00:33, 30 במאי 2013

  הסיבה שרציתי להתגרש היא שאני רציתי וניסיתי לשכנע אותו ללכת לייעוץץ זוגי והוא לא רצה ואחכ נודע לי שהיתה לו מישהי אחרת גיליתי זאת דרך הפייסבוק .
  יש לי תמונה מהפייסבוק שלה (בדף הראשי שכל אחד יכול להכנס ולראות לא משהו שאסור לפי חוק עד כמה שידוע לי) בתמונה היא מצולמה מאחוריו מחבקת אותו.
  ויש לי עוד תמונה שהוא עם אותה בחורה ועם הבן שלנו. הם מספרים לילד כאילו היא ידידה שלו .
  1.האם זה מספק ?
  2.האם כדאי לי להכנס לכל זה הכתובה היא 100000 ש"ח מה הסיכוי שאני יקבל את כולה.
  3. איך אני יכולה להוכיח שהם זוג ולא ידידים כי הוא יכול לטעון אנו ידידים הם לא גרים ביחד וגם ידידים מתחבקים??

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין