הבתחלת תהליך - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • ספיר

נשלח ע"יספיר 09:40, 10 ביוני 2013

שלום עו"ד בלס. לאחר חוסר הבנה איך אני מתחילה תהליך של גירושים הבנתי שאני יכולה לפתוח תיק בבית דין לענייני משפחה,אבל לצערי אתמול הייתי שם,ולאחר שעמדתי בתור והפסדתי יום עבודה ,בפתיחת תיקים אמרו לי שאני לא יכולה לפתוח תיק כי "אין לי מסמכים קודמים" משמע שאני חייבת קודם להגיש בקשה ברבנות ורק לאחר מכן לפתוח תיק לסעיפים מסויימים שאני למעשה רוצה "לתקן" -כך הבנתי מהפקידה. אז מה אני עושה?? אני לא רוצה להגיע לרבנות על מנת לפתוח תיק משום שהם מפלים(ככה הבנתי) ולא בטוח שזה נכון. אני רוצה לפתוח תיק לגרושים אז מה אני אמורה לעשות אם לא עושים את זה בבית דין לעניני משפחה?? איפוא כן?? אם תוכל לכוון אותי בצורה יותר מדוייקת מה אומרים שם במפחה על מנת לקדם את הרצון שלי לפתוח תיק. מאוד מודה לך ויום טוב!!!!

השב
  • 12:21, 10 ביוני 2013

ספיר

אם את רוצה להתגרש אז לכי לעורך דין
    אם אינך יכולה אז שבי עם בעלך ותגיעו להסכם
    בית דין רבני לא מפלה הוא פוסק על פי ההלכה
    יש מקרים שזה לטובת הגבר וישנם מקרים לטובת האשה
    כל דבר לגופו

בני

תגובה
  • 00:02, 18 ביוני 2013

שלום. את בהחלט יכולה לפתוח תיק בבית המשפט לענייני משפחה גא אם אין לך מסמכים כל שעלייך הוא להכין תביעה מתאימה. צרי עימי קשר ואנסה לעזור לך.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין