זוג במריבות ורוצים להתגרש אבל... - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • עמוס

  נשלח ע"יעמוס 19:10, 2 באוקטובר 2013

  אני נשוי עם 5 ילדים. המצב כלכלי שלנו קשה ביותר. נתמכים ע"י הממשלה בשכירות. אני רוצה להתגרש וכן גם אישתי. אנחנו רבים כל יום והיא פוגעת בי ליד הילדים ואני לא יודע מה לעשות, כרגע אין לי כסף לעו"ד ובסיוע המפשטי יש תור להמתין כמעט שנה לקבל ייצוג. אני מאד רוצה לצאת מהבית ולמצוא לי מקום משלי אבל חושש פה זה יסבך את תהליך הגירושין. מה עושים? הילדים לא רוצים להישאר עם האמא בשל הזנחה שלה, לא עושה אוכל לא כביסה והבית נראה כמו פח זבל, אני מנסה לעשות את זה אבל קשה לי, אני עובד 6 שעות ביום ומגיע לבית מנקה מבשל לילדים ואחר כך לוקח אותם לגינה. אני רוצה לדעת האם יש לי אפשרות לצאת מהבית? והיא תשאר עם הילדים שלא רוצים להישאר איתה? עובדת הסוציאלית קיבלה תלונות מהשכנים אבל לא מגיעה לביקורת. אנא הצל אותי ואמור לי מה לעשות.

  השב
 • 17:28, 3 באוקטובר 2013

  מעניין באיזה חודש יענה פה העו"ד לתשובות חשובות . אז באמת עבור מה הפורום הזה נוצר?

  תגובה
 • 21:58, 6 באוקטובר 2013

  שלום עמוס. אתה בהחלט יכול לעזוב את הבית אך אני מציע לך לתעד את המצב בבית לפני שאתה עוזב על מנת שיהיו לך ראיות בבית הדין הרבני במידת הצורך. לגבי יצוג על ידי עורך דין אני ממליץ לך להמתין ללשכת הסיוע ובד בבד לשלוח להם מכתב שהמקרה שלך הוא דחוף על מנת לקבל יצוג באופן דחוף.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין