שאלה חשובה - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • ליהי

  נשלח ע"יליהי 19:23, 7 באוקטובר 2013

  אני ובעלי חיים לא כ"כ טוב יש לנו ילד אחד עם צרכים מיוחדים. אנחנו צעירים בסביב גיל ה30. בעלי מהמר, מתנהג בגסות, מנהל שיחות עם נשים כל הזמן בסתר, יש לו קוד בטלפון. הייתי רוצה לדעת מה ההשלחות של פתיחת תיק גירושין? הייתי רוצה לפתוח תיק ולקחת צעד גדול ע"מ שיבין שאני רצינית ואם לא התאפס על עצמו וילך לטיפול אני אעזוב אותו. היינו בטיפול זוגי והוא המשיך במעשיו... הרצון שלי להשאר כי א. אני עדיין אוהבת אותו והכי חשוב ב. הבן שלי הוא יקבל את זה קשה רגשית והפחד שלי שעכשיו הוא כ"כ התקדם ואני מפחדת שגירושין יפגעו בו ריגשית וילך אחורה או יעצר. אודה לתשובתך... רוצה שלום בית. לילך

  השב
 • 23:16, 13 באוקטובר 2013

  שלום ליהי. דוקא פתיחת תיק גירושין יכול לזעזע את בעלך ולתת לט להבין שאת רצינית בכוונתך להתגרש אם הוא לא ישתנה. תביעת גירושין שאת מגישה תמיד ניתן לבטל אם את מחליטה לבטל כך שיכול להיות שדווקא הגשת תביעה לגירושין על ידך תוביל את בעלך לשנות את התנהגותו ובעקבות כך תגיעו לשלום בית יציב.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין