• מיכל

    נשלח ע"ימיכל 08:32, 23 באוקטובר 2013

    האם קביעה של מנוח בצוואה כי כספי הפיצויים מעבודתו יהיו שייכים לאדם מסויים(שאינו השאיר שלו) יכול להוות התנאה על סעיף 5 לפיציי פיטורין הקובע שפיצויי הפיטורין הם לשאיריו של מנוח? כלומר האם קיים מצב בו קביעתו של המנוח בצוואתו הם שיגברו על הקבוע בסעיף 5 לחוק פיצויי פיטורין?

    השב
  • 07:00, 4 בנובמבר 2013

    שלום.פיצויי פיטורין מתחלקים לפי סעיף 5 לחוק פיצויי פיטורין והוא גובר עך האמור בצוואה.

    תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין