גירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • מוטי

  נשלח ע"ימוטי 15:08, 8 בדצמבר 2013

  שלום רב ע"וד בלס.נשוי כ4 שנים + 2. אשתי מעוניינת להתגרש מכיוון שלטענתה אייני מתפקד כבעל.היא מרבה להרים את הקול עליי, להתווכח, לקרוא לי בשמות גנאי וכו(יש לי גם הקלטות). היא תמיד משתמשת בילדים כתירוץ , כאילו אני פוגע ונוקם בה דרך הילדים. היא מספר פעמים נסעה להורים שלה עם הילדים לשבת ללא הסכמתי. יש לציין שאני תורם כמה שאני יכול בעזרה בעבודות הבית ובגידול הילדים. אינני חוסך ממנה ומהילדים כלום והיא גם תודה בזה, אבל היא מנצלת את העובדה שאפשר לומר שאני מאיים עליה ולקרוא למשטרה(לא מאיים ולא בטיח) בקיצור היא החליטה למרר לי את החיים כדי שאתן לה גט. שאלותיי: 1.האם יש כאן עילה לגירושין שבית דין יכיר בה. אני לא מעוניין להתגרש כי לדעתי היא מנצלת את המצב ורוצה לחלוק את כספי ורכושי. 2. האם מותר לה לקחת את הילדים עימה ללא הסכמתי. 3. האם ייתכן שהיא תגיש עלי תלונות שווא ולי אין יכולת להתגונן. 4. האם הקלטות בסתר של דברים שהיא אומרת לי וויכוחים שהתנהלו בינינו בו נחשף פרצופה האמיתי יהיו קבילים? בתודה

  השב
 • 07:11, 15 בדצמבר 2013

  שלום. לפי מה שתיארת אין לאישתך עילה מוכחת לקבלת גט.כל עוד שאין הסדרי ראייה שנפסקו על ידי בית המשפט מותר לאשתך לקחת את הילדים כמו שלך מותר. יכול להיות שאשתך תגיש תלונה לכן ההקלטות קבילות ויעזרו לך בעתיד.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין