מחשבות על גירושין - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • שירלי

  נשלח ע"ישירלי 08:44, 24 בדצמבר 2013

  אני בת 27 נשואה 3 שנים לאחר 5 שנות חברות ללא ילדים, יש לי בעל מקסים שעושה הכל למעני. אני בשנתיים האחרונות מתלבטת לגבי הזוגיות שלנו, מרגישה לא שלמה ולא מצליחה להתקדם הלאה. מצד אחד קשה לי לוותר על אדם כמוהו, אשר מאפשר לי חיים שאני רוצה שיהיו לי ומצד שני אני לא יכולה לנטרל את המחשבות על גירושין ובטח שלא יכולה להביא ילדים כשאני חושבת על זה ולא שלמה... אני מתחבטת כבר המון זמן וחייבת לקבל החלטה במהרה ולהתקדם בה. מניחה שהסוף ברור ושהפרידה תגיע. אשמח להתייעצות כיצד עלי לעשות זאת, איך לומר זאת, יש לנו בית שרכשנו יחד ורכוש משותף, כיצד מתחילים פירוק? איך מחלקים את הדברים? מניחה שאני מייד יעזוב את הבית לבית הוריי והוא ישאר עד שנמצא קונה... אשמח למעט הנחיות תודה, שירלי

  השב
 • 11:16, 28 בדצמבר 2013

  שלום שירלי. אם את בטוחה שאת חפצה להיפרד מבעלך ועל מנת למנוע מצב שהוא יקדים אותך בתביעה שהוא יגיש לבית הדין לאחר שתספרי לו על רצונך להיפרד עדיף שאת תגישי תביעה שקטה לבית המשפט לענייני משפחה ובד בבד תספרי לו ותנסי להגיע עימו להסכמות אם הסכמתם את יכולה למחוק את התביעה ואם לא הסכמתם אז את הקדמת אותו. בכל שאלה נוספת אשמח לעזור לך.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין