הסכם גירושים - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • אתי

נשלח ע"יאתי 06:18, 28 בדצמבר 2013

אני ובעלי עורכים הסכם גירושין לבד הוא לא מעוניין לקחת או להשתתף בעלות שכר עוד הוא גרוש כבר פעמיים 2 הגרושות הקודמות מקבלות מזונות מביטוח לאומי מפני שהוא פושט רגל . הוא מוכן לשלם 3000 ש״ח מזונות יש לנו 2 ילדים ביחד בני שנה וחצי ושנתיים וחצי. הוא לא מוכן ללכת לבית המשפט לענייני משפחה אלא רק לרבני. בנוסף יש לנו חובות על סך 69 אלף שקל הוא מבקש ממני שאקח הלוואה והוא יחזיר כל חודש בספק אם הוא ישלם לי את המזונות אני במצב די מסובך אם אנחנו לא גרושים עדיין ובוא מחליט לא לשלם לי את ה 3000 מה אני עושה? הוא עזב לפני חודשיים ונותן רק 3000 ש״ח לחודש

השב
  • 11:29, 28 בדצמבר 2013

שלום אתי. עלייך להגיש תביעת מזונות ילדים באופן דחוף ביותר לבית המשפט לענייני משפחה. שנית אין סיבה שאת תיקחי הלוואה לצורך מימון החובות שלו. בכל שאלה נוספת צרי עימי קשר ואשמח לעזור לך.

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין