מניעת ראית הילד - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • אבנר ברנע

  נשלח ע"יאבנר ברנע 10:58, 23 בינואר 2014

  שלום רב. אישתי ואני פרודים זמן רב ולאחרונה התחלנו בהליך גירושין, בני נמצאה אצלה ועד לאחרונה קיבלה בשמחה ביקורים שלי אלא שלאחרונה היא מוענת ממני לבוא לבקר אותו, יצויין כי בבקשת הגט הוסכם שהילד יהיה בחזקתה ואני אהיה זכאי להסדרי ראיה, מה אני יכול לעשות על מנת לגרום לה להכיר בזכותי לקשר עם בני? כמו כן הייתי רוצה לדעת מהו סכום דמי המזונות שעליי לצפות לשלם לה? אני מתפרנס בדוחק בסכומים של 4500 עד 5000 שקל בחודש ואין לי שום חסכונות או נכסים , אישתי היא נכת צהל ואינה עובדת מתגוררת אצל הוריה ומתקיימת מקצבה שמשתנה מעת לעת בכפוף למצבה כך שבמצב רגיל היא מקבלת בסביבות 1600 שקל ובזמן "חופשת מחלה" בסביבות ה7500 שקל בנינו הוא בן שנה ושמונה חודשים, אודה מאוד מאוד אם תעזרו לי

  השב
 • 21:11, 25 בינואר 2014

  שלום אבנר. הינך יכול להגיש תלונה למשטרה על הפרת צו שיפוטי מצד גרושתך וכן להגיש תביעות מתאימות לבית המשפט לענייני משפחה. לשאלתך סכום המזונות המינימאלי הוא 1250 שח לחודש לא כולל הוצאות מדור ולא כולל הוצאות חינוך כגון גן אך ברור שאם אשתך מונעת ממך לראות את הילד זה יכול להשפיע על גובה המזונות שבית המשפט יפסוק.

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין