תביעת הגרושה על מניעת יציאה לחו"ל לצורך עבודה - פורום גירושין

שאלה חדשה
  • ירון

נשלח ע"יירון 21:07, 18 בפברואר 2014

אני וגרושתי התגרשנו ברבנות בהתאם להסכם שכתבנו בעצמנו והסכמנו עליו לפני כחצי שנה, בו כתוב במפורש, שבמידה וארצה לצאת מהארץ - אצטרך ערבות להמשך התשלומים. עוד טרם הגט עצמו, שילמתי מזונות ילדים ללא דופי בכל חודש, כפי שסיכמנו. לפני מספר שבועות קיבלתי הצעה לעבור לחו"ל בכדי לעבוד שם משך של כשנה - שנה וחצי בשכר גבוהה מאוד, ומאז שהודעתי לה על כך - החלו הבעיות: ראשית היא דרשה שאפקיד לה תשלום של שנה מראש, ושאביא ערב להמשך התשלומים. כשהסברתי לה שגם בהסכם שלנו לא דובר ולא סוכם על הפקדה מראש ואני לא יפקיד לה סכום זה מראש, איימה שתוציא לי צו עיכוב יציאה. גם כשהבאתי לה ערבות (של אימי), אשר נערכה ע"י עו"ד ונוטוריון, לא הסתפקה ודרשה שאוסיף "רשימת נכסים וחסכונות" של אימי... מיותר לציין שגם כאן הודעתי לה שלא יהיה ולא יקרה - לא אמור לעניין אותה המידע הנ"ל (אגב - גם עורך הדין של אימי ציין זאת). בסופו של עניין - הוצא צו עיכוב יציאה ואינני יכול לצאת בכדי לעבוד בחו"ל עד שלא אבטל אותו. שאלתי היא - האם יש לי אפשרות לתבוע אותה על הנזיקין ואובדן ההכנסה בשל מעשיה - שכן כל מה שמעניין אותה זה איך לעשות לי רע ואיך להערים עליי קשיים ומכשולים תודה

השב
  • 06:30, 14 במרץ 2014

שלום ירון. הינך יכול להגיש בקשה לביטול צו עיכוב היציאה מן הארץ .

תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין