מגורים משותפים לאחר הגט - פורום גירושין

שאלה חדשה
 • בהליכי גירושין

  נשלח ע"יבהליכי גירושין 15:30, 24 בפברואר 2014

  שלום. לאחר 23 שנות נישואין החלטתי שזהו מספיק לי. היינו בעשרות טיפולים זוגיים ללא שיתוף פעולה של בן הזוג. לפני 3 חודשים אזרתי אומץ ושכרתי עו"ד. אני עובדת דרך חב' כ"א במשרה חלקית ובמשכורת זעומה. מזה חודש אני נמצאת בחופש מחלה "תאונת עבודה" ובנוסף רגל שבורה. אני פוחדת למצוא את עצמי ללא קורת גג מעל ראשי, ללא עבודה וללא יכולת השתכרות נאותה. הפחד הזה משתק אותי וגורם לעימותים ביני לבין עו"ד שלי, שטוענת שאני מנסה "למשוך זמן" ועושה "צחוק " מהמערכת המשפטית. וכל התירוצים שלי לא רלוונטים לתיק הגירושין. *****הוצאו עיקולים בחשבונות הבנק של בן זוגי.**** אני אכן פוחדת מאוד מהתעוזה שלי, והייתי רוצה לברר : האם יש אפשרות להציע לבן זוגי שלאחר הגירושין אשכור חדר בבית (תמורת תשלום) ואמשיך להתגורר בבית למשך מס' חודשים לצורך "תקופת הסתגלות" למצב החדש ? אודה על תשובתכם.

  השב
 • 05:43, 25 בפברואר 2014

  לא כדאי, מגורים משותפים לאחר קבלת הגט יבטלו את הגט ותצטרכו לעבור את התהליך מחדש.

  תגובה
 • 14:33, 9 במרץ 2014

  שלום רב!

  על פי ההלכה העברית, אסור לצדדים להתגורר לאחר הגט שכן אתם תתגוררו לאחר הגט באותה דירה, עלול להיות מצב שתצטרכו לסדר את הגט בשנית. (גט לחומרא).

  תגובה
מנהל הפורום:יעקב בלס - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: יעקב בלס - משרד עורכי דין

בעל המשרד, בוגר הפקולטה למשפטים (1994) באוניברסיטת תל אביב ועורך דין גירושין מוסמך (1996). לעו"ד בלס
למידע נוסף

03-6521605 חיוג
הודעה

מתלבטים לגבי גירושין? היכן מתחילים? בית הדין הרבני? בית המשפט לענייני משפחה? מה לגבי חלוקת רכוש, הסדרי ראייה, מזונות אישה, מזונות ילדים? מתי ניתן להגיע להסכם גירושין? על כך ועל שאלות נוספות בפורום זה.

כתבות בנושא: גירושין