אובדן כושר עבודה מוחלט - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • חן

  נשלח ע"יחן 20:29, 25 במרץ 2012

  שלום! הגשתי תביעה נגד חברת הביטוח על אובדן כןשר עבודה שיש לי ל60 חודש כפי שכתוב בפוליסה ,לאחר טירטורים חברת הביטוח הציעה לגשת למגשר ,בפשרה חברת הביטוח הציעה סכום לקנות את הריזיקו ,ושאני אחתום על אובדן כושר מוחלט צמית ,האם יש לזה השלכות בעתיד אשמח לקבל תשובה או הסבר מה זה מוחלט צמית תוד

  השב
 • 08:23, 19 באפריל 2012

  חן שלום

  אני מניח כי את מיוצגת חשוב לברר כל השאלות עם עורך הדין שלך . יש לזה משמעות רבה , אני לא יודע מה הפשרה ומה הם התנאים בפוליסה אולם ממה שניתן להבין זה כי לאחר החתימה למעשה מתבטלת הפוליסה ברכיב של אובדן כושר עבודה וחס וחלילה אם בעתיד יתרחש מצב שיחייב הפעלת הפוליסה תישארי ללא כיסוי בגין רכיב זה. יתכן שאת לא מפסידה הרבה כי זה כפוף לתנאי הפוליסה ולפשרה- את ציינת שהפוליסה מגבילה בתקופה של 60 חודש-צריך לבדוק זאת היטב וכמה ניצלת מתוכם בקיצור באופן עקרוני יש לחתימה שלך משמעות רבה אני לא יודע במקרה שלך ספציפית , תתיעצי עם עורך דין לפני החתימה!!

  בברכה

  עו"ד משה גליקו
  0542255069

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.