סוכן ביטוח - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • גל

נשלח ע"יגל 22:33, 23 באפריל 2012

משה שלום סוכן הביטוח ייעץ לי בנושא תביעת ביטוח ומתברר שהייעוץ אינו טוב ועכשיו חברת הביטוח תובעת ממני כסף חזרה. מהי מידת אחריותו האם אני צריך כפי שציינת את חתימתו או שמספיקה עדות בעל פה שהוא העניק לי את הייעוץ האם ניתן לראותו כמייצג גם את חברת הביטוח הרי הוא איש המקצוע ואני פעלתי לפי הוראותיו תודה גל

השב
  • 11:26, 24 באפריל 2012

עליך להוכיח שני דברים : האחד שאומנם העצה היתה עצת אחיתופל שהסבה לך נזק השני כי אומנם הסוכן ייעץ לך את אשר אתה טוען כי ייעץ -במידה והוא מוקלט מה טוב, במידה והוא העלה את ההצעה על הכתב -נהדר, הבעיה היא במקרה של מילה שלך נגד מילה שלו ואז הוא יגבר עליך כי נטל הראיה על התובע להוכיח תביעתו..

בברכה

תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.