ביטוח פנסיה הכולל בתוכו אובדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • רגינה

  נשלח ע"ירגינה 20:45, 1 במרץ 2014

  יש לנו ביטוח פנסיה הכולל בתוכו אובדן כושר עבודה של חברת הפניקס, ואכן לצערי בעלי נפגע (ע"י כוויה ביד ימין) וכבר במשך מעל שנה אינו יכול לחזור לעבוד. יש בידינו את כל המסמכים הרפואיים הן מרופא מומחה והן ממרפאת כאב של תה"ש אשר מאשרים כי הוא אינו יכול לחזור לעבודה והוא נמצא בטיפולים כבר מעל שנה. כבר לפני חצי שנה נקבע לנו ע"י וועדת רפואית של חברת הפניקס 100% נכות רפואית. מעבר למקדמה לא קיבלנו שום תשלום אנחנו לא מוצאים איך להתמודד איתם ואין לנו תשובות מדוע הסחבת. אשמח לעזרה כיצד להתנהל מולם ולקבל את המגיע לנו מביטוח שנעשה בדיוק למטרה זו "אובדן כושר עבודה"

  השב
 • 13:01, 2 במרץ 2014

  רגינה שלום.,

  הסיפור שלך מוכר מתיקים רבים שטופלו במשרדנו

  אין לדעתי טעם בהמשך ההתכתבות עם חברת הביטוח. כמו כן, ממליץ להיזהר בחתימה על מסמכים ללא ייעוץ. לא אחת כאשר חברת ביטוח משלמת תגמול בפשרה, היא דואגת להחתים על מסמכים שתכליתם הגבלה קשה של זכויות המבוטח בתביעה עתידית. מצב זה יכול לקבל ביטוי משמעותי להמשך יתרת חיי הפוליסה וניצול הזכויות הנובעות ממנה.

  כמו כן, לא מומלץ להגיע לועדות הקרן ללא ייעוץ רופא מומחה מראש והכוונת הטיעונים למטרה שלשמה מתקיימת הועדה.

  לסיכום, תוכלי לפנות למשרדי להמשך טיפול.,

  בהצלחה!!!

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.