ביטוח אבדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
 • גורן

  נשלח ע"יגורן 05:18, 16 ביולי 2014

  לפני תשעה חודשים אשתי חלתה ומאז אינה עובדת. יש לאשתי ביטוח אבדן כושר עבודה, ולכן הגשנו תביעה לפני חצי שנה. בכל פעם שאנחנו מתקשרים לחברת הביטוח לברר מה עם התביעה, אומרים לנו "זה בטיפול". הם לא נותנים לנו לדבר עם האחראי על התיק כי "הוא לא מדבר עם לקוחות", ובנוסף לכך, אשתי עדיין צריכה להמשיך לשלם בכל חודש עבור הפוליסה. מה ניתן לעשות? כיצד ניתן לזרז את חברת הביטוח? איך אפשר לדעת באמת מה מצב התביעה? איך אפשר להפסיק לשלם הכל חודש עבור הפוליסה? תודה.

  השב
 • 09:47, 16 ביולי 2014

  גורן שלום.,

  ככלל לא מומלץ לפנות לחברות הביטוח לבד. לא רק שהדבר מתעכב אלא שפעמים ישנה סוג של "הרמה להנחתה" ע"י טעויות שניתן בקלות לבצע בלי לשים לב ובעטיין התביעה יכולה להדחות או שתשולם בחסר רב.

  מומלץ להגיש התביעה כשהיא מגובה בחוות דעת של המומחים הרלוונטיים ורצוי באמצעות עו"ד העוסק בתחום

  במידה ותרצה ליעל ולזרז הטיפול הנך מוזמן לפנות למשרדי

  תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.