אובדן כושר עבודה - פורום אובדן כושר עבודה

שאלה חדשה
  • הילה

נשלח ע"יהילה 11:55, 28 באפריל 2015

שלום רב, מומלץ לי לגשת לעו״ד מוכר בתחום הנ״ל לייעוץ לתביעת אובדן כושר עבודה. מזכירתו ביקשה ממני להעלות בכתב את הסיפור שלי והוא יחזור אליי במידה ויוכל לייצג אותי ולזמן אותי לפגישה. בכתב העלתי את כל הסיפור שלי וכן נתונים שלדעתי עלולים לפגוע בסיכויי הזכיה שלי בתביעה. בתגובה קיבלתי כי משרדו מייצג את חברת הפנסיה בה אני מבוטחת. האם הוא רשאי להשתמש בנתונים שהצגתי בפניו והאם סיכויי ההצלחה שלי ירדו לטימיון? מדובר באובדן כושר עבודה זמני. תודה.

השב
  • 11:53, 5 במאי 2015

הילה שלום.,

כל אדם שפונה לעו"ד גם אם הוא בסופו של יום לא הופך לקוח, חלה על עו"ד חובת סודיות לדברים שנאמרו. על כן, לדעתי אין סיבה לחשש

תגובה

פורום זה עוסק באותם המצבים שעשויים לתפוס כל אחד מאתנו, בכל שלב מחייו. תקופת "אובדן כושר עבודה" (זמנית או קבועה) עקב מחלה או תאונה עשויה להיות הרת גורל עבור רבים מאתנו מאחר ומדובר בשיתוק מקור ההכנסה העיקרי של מרבית הנפגעים/החולים. מכאן שחשובה התנהלות אסטרטגית תוך ראיית הנולד מראש בין הגופים השונים (חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, ביטוח לאומי, תביעת נזיקין) כדי למקסם את הזכויות המגיעות לנפגע ולמזער את הנזק הנובע משיתוק או הפחתה במקור ההכנסה.