לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דניאל מדר

אי כושר עבודה ..אובדן אי כושר העבודה

שלום ..שמי דניאל מדר -והבעיה המשפטית היא שיש"לי 82%...משוקלל...מדובר על בעיות רפואיות שונות כגון ..בעיות פסיכיאטריות..דום נשימתי חמור...ובנוסף בעיות אורטופדיות...כאבים בגב תחתון..ובנוסף לפני מספר שנים עברתי 2 ניתוחים בשתי הכגליים..לפני כשנה הרגשתי כאבים חזקים במפסעה..לא יכולתי לתפקד..ניגשתי למרפאה נשלחתי לצילומים מיפויי עצמות..נתגלתה התרופפות בפרך ירך ימין..ניגשתי עם כל המסמכים הרפואיים לרופא אורטופד שניתח אותי..לאחר בדיקה החליט שישנה התרופפות ושלח אותי לבית החולים ברזילי באשקלון..לרופא מסוים .על מנת לבצע ניקור בירך ימין..הרופא לא הסתפק וחשד במשהו שקורה בתוך הפרק לפי ממצאי בדיקות דם שעשיתי.. הוא שלח אותי למיפוי יעצמות שנערך כמה ימים חזרתי עם התוצאות..והוחלט שאעבור ביופסיה של העצם..לאחר מספר ימים לאחר בדיקה התברר שישנו חיידק בעצם פרק ימין...נקבע לי תאריך לרביזיה..ניתוח חוזר של הפרק..בתאריך 26/3/18 עברתי את הניתוח ומאז שמו לי מפרק זמני ופיק ליין מהשריר לבית החזה..וקיבלתי אינטיביוטיקה בערך כשבעה שבועות..תוך כדי שהייה בשיקום בבית הדר באשדוד...מאותם ניתוחים הראשונים שעשיתי אני מתהלך בצליעה ומתקשה לבצע חלק מלבישת מכנסיים ושריכת נעליים...מאותם שנים אני סובל מדיכאון וחרדות..ויש לציין שאני מטופל עד היום..וכל פעם במשך התקופה יש בי עצבות וירידה במצב הרוח לעיתים קרובות מאד..ומאוד קשה לי לתפקד ביום יום...יש לי קשיי פרנסה וקשה לי מאד להחזיק ולכלכל את עצמי ואת 2 ילדי וכמובן אשתי שהיחסים בינינו מאד לא טובים...מאד קשה לי לתפקד 9 ולפעמים 10 שעות ביום בעבודה במשרה מלאה..הכאבים הנפשיים והפיזיים שולטים בי..אני מתכוון להמשיך לעבוד אבל במשרה חלקית בפחות שעות...בכדי שאוכל לשקם את יחסי עם אשתי ולתת יד לעזרה עם הילדים..למרות שאנחנו גרים אצל חמותי..שזה מבחינתי מאד קשה..אני שבור ומאוד זקוק לעזרה נפשית ופיזית...ובטח לאחר מספר ניתוחים שעברתי ועובר וזה סבל בל יתואר.אני חייב את העזרה המשפטית..כי בוועדות תמיד נדחיתי ואין לי מושג למה...אני מתחנן שיעזרו לי לצאת מהמצב שאני נמצא בו ויתחשבו במצב הלא טוב שאני נמצא בו..יש לציין שאני מטופל בלשכת הרווחה...אודה באם אדע שמתחשבים במצבי ויתנו לי את זכויותי...ועם כל הבעיות האלה שלי אשתדל לחיות ולהגן על משפחתי והמצבים הלא נעימים שאני עובר עם אשתי והילדים...אנא מכם עזרו לי...תודה מקרב לב...דניאל מדר.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום אובדן כושר עבודה