תביעה משפטית עצמאית נגד הרופא שהמליץ ועשה אבלציה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • חנה

  נשלח ע"יחנה 18:50, 2 במרץ 2012

  עברתי אבלציה לפני 6 שנים .ברצוני לתבוע את הרופא שהמליץ ועשה לי את האבצליה , אני חייבת להביאת חוות דעת רפואית נוספת פרטית כדי העורך דין יתבע את הרופא ,החוות דעת יקרה כספית ,וכרגע אין באפשרותי לשלם ,שאלתי אם אפשר לפתוח בהליך משפטי נגד הרופא ללא חוות דעת ובהמשך לצרף חוות דעת כיון שבקרוב יעברו 7 שנים מאז האבצליה שעברתי ולא אוכל לתבוע את הרופא.

  השב
 • 20:05, 4 במרץ 2012

  שלום לך חנה.עקרונית ניתן להגיש תביעה ללא חוו"ד כדי " לעצור" את ההתישנות . יחד עם זאת זו פרוצדורה ממש לא מומלצת . בתביעה צריך לטעון מה במה התרשל הרופא . איך ניתן לטעון זאת ללא חוות דעת?אם לעומת זאת חוות הדעת תכלול טענות שלא פורטו בכתב התביעה אזי הנתבעים יוכלו לטעון שאלו עילות תביעה חדשות שלא נטענו מלכתחילה ולכן התיישנו. בקיצור - אני ממליץ להתאמץ לארגן את התשלום הנדרש כדי לקבל חוות דעת רצינית ומפורטת ולא להתחיל ברגל שמאל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך