רשלנות של רופא בבדיקת שד שאמר שהכל בסדר ובסוף התברר שיש גוש בשד וזה סרטן - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אמנון

  נשלח ע"יאמנון 10:37, 18 במרץ 2012

  שלום, לפני חודשיים אשתי הלכה לבדיקה שגרתית של בדיקת שד. הרופא אמר שהכל בסדר ושלח אותה לדרכה. חודש אחרי הבדיקה היא הרגישה בעצמה בגוש בשד. היא הלכה לבדוק את זה והתברר שמדובר בסרטן. היא תצטרך לעבור ניתוח וטיפולים. בעיניי מדובר ברשלנות של הרופא שבדק אותה. אם היה עושה בדיקה יסודית יותר, יכול להיות שהיו מסירים את הגוש הזה בזמן ולא היה צורך בכל הסיוט שעכשיו אשתי עוברת. יש כאן עילה לתביעה?

  השב
 • 09:03, 25 במרץ 2012

  שלום אמנון. יתכן מאוד שהיתה רשלנות ( אף שלא ניתן לשלול את האפשרות שהגוש נוצר לאחר הבדיקה ) מכל מקום בגלל פרק הזמן הקצר מאוד ( חודש ) שעבר בין הרשלנות ( אי האבחון ) לבין הגילוי לא נראה לי שאיזשהו אונקולוג יאמר שבחודש הזה ניתן היה לשנות במשהו את המהלך או את התוצאות העתידיות.לפעמים גם כשחושדים במשהו בבדיקה -לוקח חודש או יותר עד שנקבע תור לביופסיה וכל אונקולוג יאמר שזה פרק זמן סביר שבמהלכו לא יווסף נזק נוסף על הקיים. כדאי שתשאלו בעניין זה את האונקולוג של אשתך . רפואה שלמה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך