סבל מתמשך ללא פיתרון עד כה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • זיוה

  נשלח ע"יזיוה 11:45, 19 במרץ 2012

  לפני ל10 חודשים פניתי לברור כאבי בטן. הרופאה בצעה בדיקת גסטרוסקופיה ללא ממצאים המצדיקים כאבים כנ"ל. מזה כ-4 חודשים, כאבים בלתי נסבלים בעיקר בבטן. נעשולמבדיקות שונות שלא העלו דבר, התופעות האחרונות מצביעות על בעיה במע' העיכול אבל עד כה לא בוצעה בדיקת קולונ... אבל הרופאים טרם התייחסו לכך. האם ניתן להעזר בכם במפגשים מול קופ"ח ולוא כדי למנוע נזק גופני שיתכן וכבר קיים.

  השב
 • 09:08, 25 במרץ 2012

  זיוה שלום . אני חושב שחבר קופת חולים לא צריך עורך דין על מנת לקבל שירותי בריאות בסיסיים מהקופה בה הוא חבר. נראה לי שאם תפני למנהל המחוז של קופת החולים שבה את חברה במכתב אישי בו תפרטי מדוע לדעתך אינך זוכה לטיפול רפואי הולם בתלונותייך תקבלי מענה מיידי ויעיל. במידת הצורך ניתן להיעזר גם בנציבות הקבילות של משרד הבריאות המטפלת בקבילות נגד קופות החולים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך