בעיות נשימה ומראה רע שנגרמו אחרי ניתוח אף - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 11:31, 22 במרץ 2012

  שלום, לפני שנה עברתי ניתוח אף אצל רופא שקיבלתי עליו המלצה. מאז אני ניתוח אני סובלת מבעיות נשימה וגם המראה של האף ממש לא מה שציפיתי ומה שהובטח לי. הלכתי לחוות דעת אצל רופא אחר שהיה די המום מהתוצאה. אני סובלת גם בריאותית וגם אסתטית. לפני הניתוח לא סבלתי מבעיות נשימה. מה באפשרותי לעשות?

  השב
 • 08:54, 25 במרץ 2012

  שלום לך טליה.לגבי הפער במראה של האף בין מה שהובטח למה שיצא בפועל- זה משהו שקשה לתבוע לגביו כי קשה להוכיח מה בדיוק הובטח . לגבי בעיות הנשימה אם זה לא אמור להיות תוצאה של הניתוח אזי יש מקום לשקול תביעה בתנאי שמומחה בתחום ( א.א.ג. או פלסטיקה ) יקבע שהנזק נגרם עקב רשלנות . לשם כך יש לקבל מהמנתח את כל התיק הרפואי שלך כולל ביקורים לפני ואחרי הניתוח וכולל הניתוח עצמו ולהתייעץ עם מומחה באחד התחומים הנ"ל ( א.א.ג. או פלסטיקה ) על מנת לברר אם היתה רשלנות שגרמה לך נזק והאם יסכים לכתוב חווות דעת.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך