תביעת רופא על הזנחה וזלזול במטופל - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • מנחם

  נשלח ע"ימנחם 18:00, 12 באפריל 2012

  היה לי תןר בבית חולים כדי לעבור טיפול פולשני בגופי תחת הרדמה מקומית. לקחתי יום חופש מהעבודה יטיפלתי באנטיביוטיקה לפי מרשם שנתן לי הרופא. כאשר היגעתי לבית החולים נאמר לי כי הרופא דחה את הניתוחים באותו יום. כאשר יצרתי קשר עם הרופא לברר את סיבת אי הגעתו, הוא סיפר לי, לפי דעתי דבר שקר כשאמר כי ביטלו לו את חדרי הניתוח ולא הייתה לו אפשרות ליצור קשר איתי. האם אפשר לתבוע אותו על הזנחה וזילזול במטופל?

  השב
 • 17:11, 15 באפריל 2012

  שלום מנחם. המקרה שאתה מציג אינו מקרה של רשלנות רפואית המצדיק תביעה משפטית מסוג זה אלא מקרה שכיח של זלזול של נותני שירותים בצרכנים ובעניין זה הרופא דומה לשרברב או טכנאי מקררים או כל בעל מקצוע אחר שמזלזל בזמנך .שכרך ( ועונשו של הרופא ) הוא שוודאי לא תרצה להנתח על ידו ואני מניח שגם לא תסתיר את סיפור המעשה מחבריך. דדומני שדי בכך . לכל היותר המקרה מתאים לתביעות קטנות ושם שופט יתן לך לא יותר מ1000 ש"ח כי יכעס עליך שבזבזת את זמנו על מקרה של מה בכך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך