בני נולד עם פגיעה מוחית בלתי הפיכה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • יאסר

  נשלח ע"ייאסר 12:34, 15 באפריל 2012

  שלום רב, אני ואשתי קרובי משפחה דרגה ראשונה ויש לנו בן בכור בריא ושלם והתיאור הוא לגבי הילד השני. בני נולד כפג בשבוע ה-34+ בהדסה עין כרם ואושפז למשך חודשיים שלמים בגלל בעיית סטורציה והסתיידויות במוח. במהלך האשפוז דאגו לייצוב מצב הסטורציה ושוחרר הביתה עם מכשיר מדידת סטורציה ובלון חמצן. במהלך האשפוז לא נאמר לנו דבר בעניין ההתפתחות או חומרת הפגיעה המוחית שלו. כיום בני בן שנתיים ושמונה חודשים סובל מפגיעה מוחית חמורה אשר פגעה קשות בהתפתחות שלו. הוא מוגדר בביטוח הלאומי כנכנה 100%. יצוין ויודגש כי במהלך ההריון אשתי טופלה על ידי גינוקולוג מומחה והבדיקות נעשו בביה"ח משגב לדך. הבדיקות היו תקינות ונאמר לנו כי יש מי שפיר מופחת ומעי אקוגני, אולם אף אחד לא אמר ציין חשש או דאגה לעובר חוץ ממעקבים שביצענו והראו הריון תקין. יש לומר כי בני נולד עם ראש קטן מהממוצע. שאלתי, האם יש מצב של רשלנות רפואית מתחילת ההריון זאת ולמרות שאנחנו קרובי משפחה? יאסר

  השב
 • 17:06, 15 באפריל 2012

  שלום לך יאסר.

  מטבע הדברים תבין כי יש צורך בקבלת פרטים נוספים ומפורטים יותר על מנת להבין את מהלך ההריון והאשפוז שלאחר הלידה . בדרך כלל עדיף לקבלאת כל המסמכים מקופת חולים ומבית חולים ואז להתייעץ עם מומחים רפואיים אשר לאחר עיון בהם יאמרו אם יש או אין מקום לתביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך