זלזול של רופאת משפחה וחוסר בדיקה יסודית - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • עדי

  נשלח ע"יעדי 11:40, 18 באפריל 2012

  אימא שלי הלכה לבדיקה אצל רופאת המשפחה שלה כשהיא סובלת מחום, שיעול כבד, כאבי ראש וצינון קשה. הרופאה אמרה לה שיש לה רק שפעת ושלחה אותה הביתה לנוח ולקחת כדורים היא אפילו לא בדקה אותה היא רק שמעה את התיאור של אימא שלי של מה היא מרגישה. יום אחרי זה אימא שלי התעלפה ולקחנו אותה לבי"ח אסף הרופא. שם אמרו לה שיש לה דלקת ריאות חריפה מאוד. המצב שלה לא טוב ומערכות בגוף שלה נפגעו. מה אפשר לעשות נגד הזלזול של הרופאה משפחה בבדיקה של אימי?

  השב
 • 11:35, 25 באפריל 2012

  שלום לך עדי. אם ניתן להוכיח שבמועד בו בקרה אמא שלך אצל רופאת המשפחה צריך היה לשלוח אותה למיוןוניתן להוכיח גם שהגעתה למיון יממה לפני המועד בו היא היגיעה היתה משנה את מהלך המחלה אזי יש מקום לתביעה. לשם בירור התשובה לשתי השאלות הללו יש צורך להתייעץ עם פנימאי או מומחה ריאות אשר יקבל לידיו הן את העתק התיק בקופת חולים והן את העתק התיק של האשפוז בבית החולים. רפואה שלמה לאימך!

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך