האם ניתן לתבוע רופא שקורא לי מתחזה? - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • שולי

  נשלח ע"ישולי 19:35, 7 במאי 2012

  עברתי תאונה כתוצאה מכך סבלתי מכאבים עזים שגרמו לי חודשים ללא שינה בנוסף אני סובל מסכרת ופגיעה עיצבית שגורמת לי לרגישות למגע הופנתי לרופא מומחה(לא וועדה בביטוח לאומי) המתנתי חודשים לתור כאשר בדק אותי הרופא בצד הפגוע קפצתי מכאב, התבקשתי להפוך צד כאשר הרופא נגע בי בצד שני קפצתי בגלל הרגישות מהסכרת ברגע שקפצתי הוא ביקש ממני להתלבש חשבתי שסיים בדיקה להפתעתי הוא ביקש ממני ללכת לדרכי בטענה שאני מתחזה. המתנתי שוב לתור לרופא אשר שלח אותי לבדיקת MRI שהראתה את הסיבה לכאביי אני חציתי את גיל 50 ומעולם רופא לא עלב בי שאני מתחזה ולא נתן לי טיפול נכון ובדיקות מתאימות לשלול שאני מתחזה תודה

  השב
 • 10:16, 13 במאי 2012

  שלום שולי. הרופא באמת לא התייחס אליך בצורה ראוייה ואם אתה רוצה שיעירו לו על כך עליך לפנות לקופת החולים אליה הוא שייך או לבית חולים אליו הוא שייך ולהתלונן . אם הוא רופא פרטי אין לך בפני מי להתלונן אלא בפני חבריך ומשפחתך ואין ספק שהשמועה תעבור והרופא יענש בכך שלא יפנו אליו כי אף אחד לא מעוניין להיות מטופל ולשלם כסף לרופא שאינו נותן אמון בחוליו . מכל מקום אין מדובר ב"רשלנות רפואית" המצדיקה תביעה אזרחית כלשהיא .

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך