זכאות לעזרה בטיפול בבן בן 34 עם 100% נכות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 14:02, 8 במאי 2012

  אני אמא לילד בן 34 עם 100% נכות החוסה במוסד לילדים עם מוגבליות שונות. עד גיל 20 חי איתנו בבית ומגיל 20 נאלצנו גם בשל לחץ שהופעל ע"מ משרד הרווחה להכניס אותו למסגרת מתיאה לצרכיו ומידי חודש אנו דואגים להביא אותו הביתה להיות עם המשפחה בממוצע של 6 פעמים בחודש. בשל הקושי לטפל בו פניתי לרווחה לקבלת סיוע בימים שהוא מגיע הביתה ונתקלתי בסירוב ומחוסר ברירה המשכתי לטפל בו. בניסיון להרים אותו לאמבטיה להתקלח נפלתי יחד אתו כשהוא היה מעליי מהמדרגות (יצוין כי הוא מאוד מוגבל בניידות ומבצע צעדים בודדים המלווים בסבל רב). מטראומת הנפילה נפרצו לי 3 חוליות בגב תחתון ובבדיקה נמצא צפיפות עצם דלה. כיום אני מרגישה מאוד מוגבלת מלטפל בו מצד אחד ומצד שני אינני רוצה לוותר על המשך הבאתו הביתה מה דעתך והאם אני זכאית לאור האמור לעיל לשירות טיפול או כל דבר אחר שיש בו כדי להמשיך להביא את הילד להיות עם המשפחה באותם יומיים בשבוע? בברכה - אלה

  השב
 • 10:18, 13 במאי 2012

  אלה שלום . אני חושב שאם יש לך זכויות כלשהן הרי שהן רק מביטוח לאומי ומציע שתפני את השאלה למנהל פורום ביטוח לאומי באתר זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך