קטין שהפך לבגיר טרם הגשת התביעה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אא

  נשלח ע"יאא 10:19, 13 ביוני 2012

  שלום לך עו"ד נכבד ברשותך אבקש לשאולך שאלה משפטית שלצערי לא מצאתי לה תשובה ברורה לא בחוק הכשרות המשפטית ולא בחוק האפוטרופוס אולי בעזרתך אוכל סוף סוף לקבל תשובה מהימנה עם תימוכין . וע"י זה אוכל לכלכל את צעדיי בהמשך . ברשותך הוריו של קטין חתמו על הסכם ייצוג בתביעת רשלנות רפואית במקום הקטין. טרם הגשת התביעה הקטין הפך לבגיר. האם הצד שכנגד ( העו"ד) היה חייב לערוך הסכם חדש מול הקטין שהפך לבגיר ? על פי חוק האפוטרופוס בהגיע הקטין לגיל 18 ההורים חדלים מלשמש אפוטרופוס שלו. מדובר בבגיר ללא מגבלות רפואיות . במידה וכן , מה משמעות ההסכם שההורים חתמו עליו ? בסופו של דבר התברר כי ההסכם מקפח קשות את הקטין. תודה ויום נעים.

  השב
 • 11:03, 13 ביוני 2012

  שלום לך א.א. שאלתך אינה עוסקת ברשלנות רפואית אלא בתחום הרלוונטי לדיני משפחה ואני מציע שתפנה שאלתך למנהל פורום משפחה באתר זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך