רופא שיניים גרם לנזקים רפואיים ואסתטיים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • ריטה

  נשלח ע"יריטה 12:52, 20 ביוני 2012

  לפני שנתיים התחלתי טיפולים אצל רופא שיניים אבל אותו רופא עשה לי לא מעט נזקים רפואיים ואסתטיים ושילמתי לו לא מעט כסף. הוא עקר שן שלא הייתה צריכה להיעקר המראה של השיניים נפגע בעקבות טיפולים לקויים שעשה לי. עשה לי יותר נזק מלטפל. איך אני יכולה להוכיח שהוא רופא רשלן שפגע בי יותר מאשר טיפל? מצבי היה טוב יותר לפני שהתחלתי ללכת אליו.

  השב
 • 13:03, 20 ביוני 2012

  עלייך לבקש את כל התיק שלך מהרופא לרבות כל צילומי הרנטגן. את זכאית לקבל העתק של כל דבר לפי חוק זכויות החולה. אחר כך תצטרכי למצוא רופא שיניים ( רצוי רופא ותיק בכיר ובעל שם ) אשר יבדוק אותך יעיין בכל התיק שלך ויוכל לקבוע האם אכן היתה רשלנות בטיפול בך. ללא חוות דעת שכזו לא ניתן להגיש תביעה.

  תגובה
 • 20:33, 3 ביולי 2012

  שלום ריטה. כדי להוכיח שהטיפול שקיבלת היה רשלני עלייך לקבל חוות דעת של רופא שיניים אחר אשר יכתוב זאת. עלייך לבקש מהרופא אצלו טופלת צילום של כל התיק הרפואי שלך לרבות העתק של צילומי הרנטגן, ולפנות לרופא אחר , בעל שם, על מנת שיעיין בחומר ויחווה דעתו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך