אחרי ניתוח האף לא דומה למה שנראה בהדמייה וכל מראה הפנים השתנה לרעה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • רעות

  נשלח ע"ירעות 11:15, 12 ביולי 2012

  עברתי ניתוח אף שלא הצליח. לפני הניתוח בפגישה עם הרופא הוא הראה לי הדמייה של איך האף יראה. ביקשתי ניתוח עדין בלי שינוי גדול מדי רק יישור של בליטה שהייתה לי באף. ההדמייה הראתה את מה שרציתי שיהיה. בפועל, אחרי הניתוח האף ממש לא דומה למה שההדמייה הראתה אלא השינוי באף בולט מאוד. כל המראה של הפנים שלי השתנה לרעה. האם המקרה הזה נחשב רשלנות רפואית ומה אני יכולה לעשות בנדון?

  השב
 • 23:10, 19 ביולי 2012

  רעות שלום.המקרה שאת מתארת אינו של רשלנות רפואית אלא יותר של הפרת הסכם..כדי לתבוע על ההפרה יהיה עלייך להוכיח שיש פער בין מה שהובטח לך בהדמיה לבין התוצאה.כאן בדיוק הבעייה כי אם הרופא לא שמר עותק מההגדמייה בתיק( ואני לא בטוח שהוא חייב להדפיס ולשמור את זה ) יהיה לך קשה מאוד להוכיח את הפער בין מה שהובטח למה שבוצע. 

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך