רשלנות בהשתלת שיניים עם חוות דעת מומחה - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • גילה

  נשלח ע"יגילה 05:24, 28 באוגוסט 2012

  עברתי השתלת שינים רשלנית (יש לי חוות דעת מומחה) ועכשיו אני צריכה לעבור טיפולים נוספים כואבים ויקרים. האם אפשר לתבוע את הרופא שהתרשל ולחייב אותו לכסות את הטיפולים שאני עומדת לעבור?

  השב
 • 20:58, 2 בספטמבר 2012

  שלום גילה. את יכולה בהחלט לכלול בתביעה שלך את עלות הטיפולים הנוספים ככל שהם נובעים ממעשי הרשלנות. כמובן שעל חוות דעת המומחה מטעמך להתייחס גם לעניין זה. אולם עלייך לזכור שמדובר בהליכים משפטיים ארוכים ומסובכים ולכן לא תוכלי לקבל "סעד מיידי" של חיוב מיידי של הרופא לממן את הטיפולים הללו, ( אם לכך הייתה כוונתך). הוא יחוייב בהם רק בתום ההליך המשפטי במידה ואכן יקבע כי התרשל וכי הצורך בטיפולים אלו הוא עקב רשלנותו. אגב, כדאי לך להתייעץ עם עורך הדין שלך לפני שאת מתחילה בביצוע הטיפולים כי לעיתים יש בהם כדי לטשטש את הנזקים שנגרמוולכן אולי כדאי לבצע אותם רק אחרי שתיבדקי על ידי המומחים מטעם הנתבע/ חברת הביטוח שלו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך