רשלנות בטיפולי שורש כתרים וסתימות - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • עידן

  נשלח ע"יעידן 08:30, 4 בספטמבר 2012

  שלום רב. לפני שש שנים סיימתי טיפולי שיניים אצל מכר של אבי (שהגעתי אליו בגלל המחיר והאופציה לשלם בשחור ) הטיפול כלל לפחות 9 כתרים טחפולי שורש וסתימות . לפני חודש התחילו לי כאבים וניגשתי לרופא אחר (חבר של אחי) ששמעתי עליו ביקורות טובות ,הוא שלח אותי לצילומים ושחזרתי הוא היה המום ממה שקורה אצלי בפה,כל הטיפולי שורש שעשיתי לא טובים כי לא הוציאו את כל השורש והוסיף שלרופא כזה צריך לשלול את הרישיון,ששאלתי כמה צריך לעלות דבר כזה השיב לא פחות מ75 אלף ש"ח (וציין שאפשר למצוא יותר נמוך והוסיף שבגלל שלא הוציאו את השורש עד הסוף צריך להזמין מומחה לשורש וזה חיצוני וזה עולה לפחות 2500 ש"ח וצריך גם להחליף את כל הכתרים בנוסף גם את הכתרים שהיו צמודים הוא עשה ביחד זאת אומרת שבקידמת הפה יש לי 7 כתרים אשר מחוברים ביחד וגם אי אפשר לנקות . מה עלי לעשות ושוב עלי לציין ש90 אחוז מהטיפולים נעשו בשחור . מצטער מראש על אורך ההודעה .

  השב
 • 19:01, 9 בספטמבר 2012

  שלום עידן. עליך לקבל חוות דעת של מומחה בתחום שיקום הפה על כך שהטיפול בך היה רשלני . ללא חוות דעת כזו לא ניתן לתבוע. אולי החבר של אחיך שכל כך הזעזע מהמצב יסכים לתת חוות דעת. ללא חוות דעת שכזו לא ניתן לתבוע את הרופא. לשם קבלת חוות דעת עליך לפנות ( ישירות או עדיף באמצעות עורך הדין שיטפל בתיק) לרופא שטיפל בך על מנת שיעביר אליך את מלא התיק הרפואי לרבות צילומי הרנטגן.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך