טיפול פנים אצל קוסמטיקאית השתבש - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 13:49, 12 בספטמבר 2012

  אני לא יודעת אם השאלה שלי רלוונטית לפורום זה. עברתי טיפול פנים אצל קוסמטיקאית שקיבלתי עליה המלצות ושיש לה תעודה. בטיפול שעברתי אצלה היא שמה לי על הפנים חומרים שגרמו לפנים שלי ממש לבעור. הם שרפו לי מאוד, ביקשתי להפסיק את הטיפול והיא אמרה שזה בסדר וזה יעבור לי עד סוף הטיפול. האמנתי לה ולמרות ששרף לי נשארתי והיא המשיכה בטיפול. כשיצאתי ממנה הפנים היו אדומות מאוד וחמות מאוד כאילו שקבילתי כוויה. עברו יומיים מאז שהייתי אצלה והפנים עדיין אדומות ושורפות. האם לא מדובר ברשלנות מצידה? יכול להיות שאני אלרגית לחומרים שלה האם היא לא הייתה אמורה להפסיק את הטיפול?

  השב
 • 20:05, 20 בספטמבר 2012

  לפי הסיפור שלך נראה שהטיפול נעשה ברשלנות אם הקוסמטיקאית התעקשה להמשיך בטיפול למרות אותות האזהרה. השאלה היא מהו הנזק שנגרם והאם הוא מצדיק תביעה. נקווה שהעניין יסתדר ותשאר עוגמת הנפש שנגרמה שמצדיקה לכל היותר תביעה בבית משפט לתביעות קטנות.אם חלילה המצב לא ישתפר אזי יהיה מקום להגשת תביעה עם חוות דעת של רופא עור הן על הרשלנות בטיפול והן על הנכות שנותרה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך