אין קשר גנטי בין אחים אחרי הפריה חוץ גופית - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • יהל

  נשלח ע"ייהל 19:09, 4 באוקטובר 2012

  הילדים שלנו נולדו לאחר הפריה גנטית ואין קשר גנטי בינינו לבינם. יש לנו חשש כי הם לא אחים מלאים, והשאלה היא אם יש אפשרות שנעשה בדיקה גנטית לבדיקת התאמה גנטית ביניהם ללא סיבה של ח״ח מחלה או משהו דומה ורק על מנת לדעת. יש לציין כי הקפדנו להיעזר באותו תורם זרע ואותה תורמת ביצית בהפריות של שניהם וזאת על מנת שיהיה קשר גנטי שאפשר אולי לבנות עליו בריאותית בעתיד אם ח״ח יהיה צורך. תודה מראש :-) וחג שמח

  השב
 • 19:10, 4 באוקטובר 2012

  תגובה
 • 20:45, 4 באוקטובר 2012

  לדעתי לא צריכה להיות בעייה לביצוע בדיקה גנטית והיום יש מספיק מעבדות פרטיות שישמחו לבצע זאת בדיסקרטיות . כל זאת בתנאי שאין מניעה חוקית מבחינת החוקים העוסקים בהפריה חוץ גופית- נושא שפורום זה אינו עוסק בו . מכל מקום אם יש מניעה אזי הגנטיקאים במעבדות יסרבו לבצע את הבדיקה.לדעתי - אין מניעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך