צלקת עקב ניתוח קוסמטי באוזניים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • רן

  נשלח ע"ירן 16:42, 29 במרץ 2013

  שלום, לפני כשנה וחצי עברתי ניתוח קוסמטי באוזניים. בסוף הניתוח, חבש המנתח את את האוזניים ע"י תחבושת שהקיפה את הראש, כך שהתחבושת כיסתה את המצח, האוזניים והעורף. לאחר שהתעוררתי מהניתוח התלוננתי על כאבים עזים במצח, הרופא המנתח בדק ואמר שהכל בסדר וזה צריך להיות ככה. לאחר שבוע עם התחבושת, הגעתי לרופא ולאחר שהוא הוריד לי את התחבושת התגלו על המצח משני צידיו 2 פצעים גדולים כתוצאה מהלחץ של התחבושת. עברה שנה וחצי מאז והפצעים נחלימו אך נותרה צלקת מאוד לא אסטטית שמפריעה לי. האם לאור הסיפו הנ"ל יש לי הילה לתביעה? תודה מראש רן

  השב
 • 09:38, 2 באפריל 2013

  רן שלום,
  לצערי רשלנות רפואית במהלך או לאחר ניתוחים פלסטיים אינה דבר יוצא דופן.
  מדברך עולה כי בהחלט ניתן לשקול הגשת תביעה כנגד הרופא או המוסד הרפואי שבו בוצעה הפעולה.

  על מנת להיות יותר בטוח יש לבחון כמה עניינים נוספים באופן בלתי אמצעי.

  בברכה,

  תגובה
 • 13:41, 11 במאי 2013

  רן היי מה שלומך? יש לנו מקרה דומה גם לי נוצרה צלקת קטנה כתוצאה מלחץ של חבישה. רציתי לשאול אותך האם ביררת על העלמת הצלקת על ידי סטרואידים ? אם עשית והאם זה עוזר?תודה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך