תקופת התיישנות על נזק שנגרם בבי"ח ומאז לא התאוששתי - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • מיכל

  נשלח ע"ימיכל 15:33, 2 בספטמבר 2013

  שלום \ עוד 5 חודשים עוברות 7 שנות התיישנות מאז המקרה , ברור שהית ה התרשלות ונותרתי עם נזק שלא היה אמור ל קרות העניין הוא שמאז המקרה אני איבדתי את העצמי ואין לי מקור פרנסה ולכן לא הגשתי תביעה על כך מה גם שכל פעם שהלכתי לעורך דין בעניין חוויתי משבר נפשי וכאב שנמשך והחלטתי פשוט לקבור את המציאות היום קצת התאוששתי אך עדיין אין לי מקור פרנסה , אני מרגישה צורך עז לתבוע מה גם שאני מרגישה שאני חייבת א את הפיצוי הזה כדי לשרוד בחיי ולסגור מעגל עם הכאב הזה האם יש דרך לקבל מימיון לצורך חוות הדעת ? האם 5 חודשים יספיקו לכל התהליך ? יש לי כבר את כל התיקים הרפואים מבית החולים ומהקופה וכל התיעוד האם במקרה כזה בטוח זה יגיע לבית משפט ולא לפשרה ? תודה מיכל

  השב
 • 16:04, 2 בספטמבר 2013

  מיכל שלום,
  חמישה חודשים הנם פרק זמן צפוף וקצר ביותר להכנה ראויה של תביעה ברשלנות רפואית. מה גם שאינני מכיר את פרטי המקרה ולא יודע עד כמה הוא מורכב.
  עם זאת קיימות אפשריות שונות להתגבר על בעיה זו ולפעול להגשת תביעה במועד.
  אינני מכיר דרך למימון ביניים של חוות דעת מה גם שבאופן אישי אני סבור שאין זה נכון לקבל מימון חיצוני לצורך ניהול הליך משפטי.

  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך