המלצת רופא לטיפול ברפואה משלימה לא מתקבלת ע"י קופת החולים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • גיל

  נשלח ע"יגיל 17:41, 4 בספטמבר 2013

  שלום. האם לדעתך המלצה של רופא קופת חולים מחייב את קופת חולים . 3 רופאים של קופת חולים הפנו אותי לטיפולים ברפואה משלימה וזה בגלל תאונת שעברתי שהוכרה כתאונת עבודה . ידוע לי כי רפואה משלימה הוכרה בבית הדין הארצי לעבודה כרפואה וטיפול לכל דבר ולמרות זאת קופת חולים מסרבת לקבל את המלצת הרופאים שלה ולא מכירים בטיפולים שהרופאים שלה הפנו אותי , האם המלצת הרופאים שלהם במקרה שלי לא מחייבת אותם ? מה ניתן לעשות במקרה שלי תודה שנה טובה

  השב
 • 11:28, 17 באוקטובר 2013

  המלצתם של רופאי הקופה למתן טיפול הכלול בסל הבריאות הנה בהחלט מחייבת את הקופה ועליה להעניק לך את הטיפול. במקרה שהטיפול אינו בסל ניתן לפנות לועדת חריגים בקופה ולבקש את אישורו. המלצה של שלושה מרופאי הקופה יכולה בהחלט לסייע בועדת חריגים.
  על מנת לקדם זאת עליך לפנות למנהל המרפאה בה הנך מטופל ואם זה לא מסתייע אז לעו"ד העוסק בזכויות רפואיות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך