גוף זר-חוט שנשאר מניתוח אורוגניקולוגי - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • מרים

  נשלח ע"ימרים 17:31, 12 בנובמבר 2013

  לפני כמעט 5 שנים עברתי ניתוח אורוגניקולוגי בגלל צניחה של שלפוחית שתן. מאז הניתוח היו לי הפרשות כהות במשך שנתיים . אחרי זה הופיע גם דם. פניתי לרופאת נשים ,ביצעתי הרבה בדיקות לשלול ממהרות ו קיבלתי הרבה תרופות ללא הטבה. גם בית חולים בילינסון לא יכלו לעזור. בבית חולים תל-שמורת רופא גילה את הבעיה ,המליץ על ניתוח. הלכתי לחוות דעת שני אצל רופא נשים באופן פרטי ו בביקור ראשון הוצא חוט ואחרי חצי שנה חוט שני. מאז אן לי הפרשות ו דימומים. אם אפשר לבדוק את טיב החוטים לפני תביע על רשלנות רפואית. פניתי מכון תקנים -תשובה היה שלילי. פניתי ל משרד הבריאות ,עדיין לא קיבלתי תשובה , בתודה מרים

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  12:53, 17 בנובמבר 2013

  מרים שלום,
  אני סבור שעלייך לפנות לאחת מהמעבדות הפתולוגיות הפרטיות הפועלות בישראל. נדמה לי שלהם יש את הידע ואת הסמכות לבדוק רקמות או חפצים המוצאים מגוף האדם.
  על כל פנים, לא לגמרי ירדתי לסוף דעתך באשר לצורך בבדיקת החוט שכן תביעה בגין רשלנות רפואית אינה דורשת הוכחה מעבר לכל ספק שהחוט הושאר שם לאחר הניתוח וניתן לדעתי להסתפק ברשומות הרפואיות שהצטברו מאז הניתוח בכדי לעמוד בנטל ההוכחה במקרה זה.

  רפואה שלמה,
  יאיר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך