ניתוח להסרת משקפיים מהעיניים לא הצליח כי אני זקוקה עדיין למשקפיים - פורום רשלנות רפואית

שאלה חדשה
 • אנט

  נשלח ע"יאנט 11:43, 13 בנובמבר 2013

  עשיתי ניתוח להסרת משקפיים לפני חצי שנה. שבוע אחרי הניתוח התחיל לי יובש קשה בעיניים שגרם לכאבים קשים. הניתוח לא הצליח מכיוון שאני עדיין זקוקה למשקפיים. הייתי אמורה ללכת לבדיקה אחרי הניתוח אבל דחו לי את הבדיקה מס' פעמים בגלל חוסר זמינות של הרופא. לאור כל מה שעברתי האם יש עילה לתביעה ובאיזה סדר גודל של סכום כסף לתביעה מדובר?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

  יאיר סקלסקי, עו"ד,מנהל הפורום

  13:00, 17 בנובמבר 2013

  אנט שלום,
  אין לי מספיק פרטים להעריך את סכום התביעה מאחר וכל תובע מקבל פיצוי "לפי מידותיו" ולפי נתוניו האישיים. אין מחירון לסוגי תביעות אלא הפיצוי נמדד על פי ההפסד האישי של התובע המסוים.

  באופן כללי מאוד ניתן לומר כי תביעות בגין טיפולי לייזר להסרת משקפיים כי הן בעלות סיכויים לא רעים להצלחה, מאחר ומחד מדובר בטיפול שאינו נחוץ מבחינה רפואית ומאידך הוא טומן בחובו סיכונים לא מבוטלים.

  יאיר

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יאיר סקלסקי

מנהל הפורום: עו"ד יאיר סקלסקי

עוסק בתביעות רשלנות רפואית כנגד בתי חולים וצוותי רפואה בכל תחומי הרפואה. עו"ד סקלסקי הנו בעלים של מ
למידע נוסף

053-9374063 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית; מהי רשלנות רפואית, אופן ניהול תיק ברשלנות רפואית, לימוד התיק ואיסוף ראיות. הפורום עוסק בסוגיות שונות של רשלנות רפואית ובתחומי רפואה שונים לרבות רשלנות בניתוחים מכל הסוגים, איחור באבחון סרטן ואונקולוגיה בכלל, השתלות איברים, גניקולוגיה ומיילדות, מעקב הריון והולדה בעוולה, זיהומים, גנטיקה ובכל מקרה של אבחון  וטיפול לקויים או כושלים.

 רשלנות רפואית בישראל/המדריך