• 27 בנובמבר 2013

  צלקות כתוצאה מטיפול להסרת שיער

  באוגוסט 2013 עברתי טיפול אחרון (עשירי במספר) להסרת שיער במכשיר IPL, כתוצאה מהטיפול האחרון נגרמו לי כוויות לאורך כל השוקיים. יש לציין שבמהלך הטיפול הערתי למטפלת שתשקול להנמיך את החום. כיום 4 חודשים לאחר הטיפול נותרו לי סימנים לבנים במקומות שנפגעו. יום לאחר הטיפול הנ"ל פניתי לרופא משפחה מחליף שנתן לי למרוח סילברול ואמר שהכל יעבור ולא יוותר סימן. לאחר 3 חודשים מהטיפול פניתי לרופא משפחה אחר שטען שישארו סימנים, כתוצאה מדברים אלו פניתי למכון בו טופלתי וגם הם טענו שהסימנים יעברו אך לאחר כחצי שנה ושעליי לשזף את המקום פעם בשבוע כמו כן בעלת המכון טענה שהמכשיר הנ"ל אינו חודרני מספיק ועל כן לא אמורות להישאר צלקות מהטיפול. באותו יום פניתי לרופאת עור שטענה כי אין לחשוף את המקום במשך שנתיים ושאולי לאחר תקופה זו הסימנים יעלמו.
  מה עליי לעשות? האם שינה עילה לתביעה?

  27 בנובמבר 2013
 • מנהל הפורום יאיר סקלסקי, עו"ד 28 בנובמבר 2013

  צלקות כתוצאה מטיפול להסרת שיער

  יעל שלום,
  על פי רוב, טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם טיפולים נחוצים מבחינה רפואית ולכן החובה על הצוות המטפל להימנע מפגיעה במטופל הנה מוגברת ורחבה מאוד.
  אמנם יש לבחון את המקרה הספציפי שלך לעומק אך נראה לי שנכון להתקדם בכוון של הגשת תביעה, הן מבחינת איסוף הרישומים ולימודם והתייעצות עם רופא מומחה.

  28 בנובמבר 2013
forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?